ОНЫ ШИЛДЭГҮҮДИЙГ ШАЛГАРУУЛАХ ЖУРАМ:
2016 ОНЫ ШИЛДЭГҮҮД:ВИДЕО
2015 ОНЫ ШИЛДЭГҮҮД:ВИДЕО
2016 ОНЫ ШИЛДЭГҮҮД: ЖАГСААЛТ

Бизнесийн секторын 2016 оны шилдэг нягтлан бодогч - В.Мягмаржав
Улсын секторын 2016 оны шилдэг нягтлан бодогч - Н.Мөнхсүх
Санхүү, төрийн сангийн шилдэг санхүүч - Ж.Эрдэнэбат
Шилдэг хараат бус аудитор - Ж.Энхчимэг
Татварын албаны шилдэг санхүүч - Б.Бадамцэцэг
Зам тээвэр, дэд бүтцийн шилдэг санхүүч - В.Оюун-Эрдэнэ
Улсын бүртгэл, статистикийн шилдэг санхүүч - Ч.Хүрэлбаатар
Нийгмийн даатгалын шилдэг санхүүч - Ц.Наранцэцэг
Эрүүл мэндийн салбарын шилдэг санхүүч - С.Бямбанайдан
Боловсролын салбарын шилдэг санхүүч - Б.Энхцэцэг
Төрийн шилдэг аудитор - А.Зангад
Нягтлан бодох бүртгэлийн шилдэг багш - Р.Дариймаа
Нягтлан бодох бүртгэлийн шилдэг залуу багш - С.Бямбахорол
Оны шилдэг бүтээл - Ч.Даваасүрэн

2015 ОНЫ ШИЛДЭГҮҮД: ЖАГСААЛТ

Бизнесийн секторын 2015 оны шилдэг нягтлан бодогч - Р.Бадамханд
Улсын секторын 2015 оны шилдэг нягтлан бодогч - С.Энхжаргал
Санхүү, төрийн сангийн шилдэг санхүүч - Д.Нэмэхбаяр
Шилдэг хараат бус аудитор - Ч.Гүндбаяр
Татварын албаны шилдэг санхүүч - В.Нарантуяа
Даатгалын салбарын шилдэг санхүүч - Г.Лхагва-Очир
Уул уурхайн салбарын шилдэг санхүүч - Д.Пүрэвсүрэн
Эрчим хүчний салбарын шилдэг санхүүч - Б.Баясгалан
Эрүүл мэндийн салбарын шилдэг санхүүч - Н.Энхжаргал
Боловсролын салбарын шилдэг санхүүч - Ц.Бумцэнд
Хүнсний салбарын шилдэг санхүүч - Г.Энхбилэг
Төрийн шилдэг аудитор - С.Оюунгэрэл
Нягтлан бодох бүртгэлийн шилдэг багш - А.Өнөржаргал
Нягтлан бодох бүртгэлийн шилдэг залуу багш - Б.Авирмэд
Оны шилдэг бүтээл - С.Жамъянсүрэн

2014 ОНЫ ШИЛДЭГҮҮД: ЖАГСААЛТ

Бизнесийн секторын 2014 оны шилдэг нягтлан бодогч - Ц.Цэцэнхүү
Улсын секторын 2014 оны шилдэг нягтлан бодогч - Х.Ганцэцэг
Санхүүгийн салбарын шилдэг санхүүч - Ц.Орхонтамир
Шилдэг хараат бус аудитор” - Д.Товуудорж
Татварын албаны шилдэг санхүүч - Б.Цогтнаран
Төрийн сангийн шилдэг санхүүч - Д.Ариунжаргал
Уул уурхайн салбарын шилдэг санхүүч - Ч.Чулуунчимэг
Хөдөө аж ахуйн салбарын шилдэг санхүүч - Б.Цогбадрах
Мэдээллийн технологийн шилдэг санхүүч - Б.Ууганбаяр
Нийгмийн даатгалын салбарын шилдэг санхүүч - Ц.Уртнасан
Төрийн аудитын шилдэг санхүүч - А.Сүхбаатар
Эрүүл мэндийн салбарын шилдэг санхүүч - Х.Нарантуяа
Нягтлан бодох бүртгэлийн шилдэг багш - Д.Нямаа
Нягтлан бодох бүртгэлийн шилдэг залуу багш - Ж.Ариунболд
Оны шилдэг бүтээл - С.Өлзийбат

2013 ОНЫ ШИЛДЭГҮҮД: ЖАГСААЛТ

Бизнесийн секторын 2013 оны шилдэг нягтлан бодогч - Б.Түвшин
Улсын секторын 2013 оны шилдэг нягтлан бодогч - Ц.Наранмандах
Төрийн шилдэг аудитор - Г.Нямдорж
Татварын шилдэг санхүүч - Ч.Жигжид
Төрийн сангийн шилдэг санхүүч - П.Цэнд-Аюуш
Мэдээлэлийн технологийн шилдэг санхүүч - П.Баярсайхан
Мэргэжлийн хяналтын шилдэг санхүүч - Д.Батмөнх
Хараат бус шилдэг аудитор - Б.Бямбасүрэн
Санхүү, банкны шилдэг санхүүч - Д.Янжмаа
Төрийн өмчийн шилдэг санхүүч - О.Сэр-Од
Зөвлөх үйлчилгээний шилдэг санхүүч - Д.Дэлгэрцог
Шилдэг дотоод аудитор - А.Норсмаа
Нягтлан бодох бүртгэлийн шилдэг багш - Г.Алтанзаяа
Нягтлан бодох бүртгэлийн шилдэг залуу багш - Х.Нямбаяр

ХОЛБОО БАРИХ:
Ерөнхий зохион байгуулалттай холбоотой 99181330
Хэвлэл мэдээлэлтэй холбоотой 88086225
Техниктэй холбоотой 88989382